2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ERASMUS+ PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU SONUÇLARI

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği başvuruları 16 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında kabul edilmiştir. Başvurular Üniversitemiz Değişim Programları Komisyonunca kabul edilen “Ege Üniversitesi Erasmus+ Personel Eğitim Alma Değerlendirme Kriterleri” çerçevesinde puanlandırılarak sıralanmıştır.

2016 Dönemi Yükseköğretim Kurumları için El Kitabının Personel Hareketliliği başlığının Değerlendirme Kriterleri başlıklı 4.3.2 maddesinde belirtildiği üzere başvuruların değerlendirilmesinde idari personelin önceliklendirilmesi zorunlu kriter olarak belirtildiğinden başvuruların değerlendirilmesinde idari personele öncelik verilmiştir ancak idari kadroda olmasına karşın görev itibariyle kurumdaki idari yapılanmada görev almayanlar idari personel olarak önceliklendirilmemiştir.

“Ege Üniversitesi Erasmus+ Personel Hareketliliği Eğitim Alma Kriterleri”ne göre puanlandırılan ve sıralanan başvurular, Üniversitemiz Değişim Programları Komisyonunun 05.01.2018 tarihli ve 1 sayılı toplantısında alınan “her birimden en fazla 1 (bir) personelin seçilmesine” ilişkin kararı dikkate alınarak yukarıda belirtilen hususlar doğrultusunda Üniversitemiz Değişim Programları Komisyonunun 19.02.2018 tarihli ve 2 sayılı toplantısında değerlendirilerek aşağıda isimleri verilen idari kadroya sahip personeller “asıl” olarak belirlenmiştir.

Asıl Olarak Kabul Edilen İdari Personel Listesi

Hukuk Müşavirliği                                  Avukat                        Serpil   ALTINBAŞ                 93

Tıp Fakültesi                                          Diyestisyen  Dilek      SEYİDOĞLU MANAV               85

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı              Bilgisayar İşletmeni   Tuğba  KARADENİZ                  84

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı       Uzman                   Ecem   SAYAR                           79

Yabancı Diller Yüksekokulu                   Yüksekokul Sekreteri  Belgin   GENÇAY                    75

Seçim Sonrası Süreç Takvimi

Sonuçlara itiraz süresi

21-23 Şubat 2018

Hibe hakkı kazanan personelin karşı kurumlardan alacakları davet mektuplarının ofise son teslim tarihi

26 Şubat 2018

Staff Mobility For Training Agreement (Eğitim Alma Anlaşması) belgesinin teslim tarihi

Personel ile yapılacak Hibe Sözleşmesi imza tarihine kadar (Yurtdışına çıkmadan en az 2 hafta önce)

Seçim sonrası süreçteki işlemlere ilişkin detaylı bilgiye sayfamızın Duyuru Arşivi bölümünde yer alan “Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği Faaliyeti (Staff Mobility for Training) 2016-2017 Dönemi Başvuruları” bölümünden erişilebilmektedir.

Aşağıda isimleri listelenen diğer başvuru sahipleri yedek olarak belirlenmiştir. Feragat süresi içerisinde seçilenlerden vazgeçen olması veya seçilen personellerin kabul mektubu sunamaması halinde feragat eden/kabul alamayan sayısı kadar personel yedek listeden her birimden bir personel seçilmesi koşulu göz önünde bulundurulup puan sıralamasına göre belirlenerek hareketlilikten yararlandırılacaktır. Bu nedenle yedek listede yer alan personellerin kabul mektuplarını hazır bulundurmaları önerilmektedir.            

Yedek listesinde isimleri belirtilen personeller istediği takdirde hibe almaksızın faaliyete katılabilecektir. Seçim sonuç ilanından itibaren 5 iş günü içinde yedek listede yer alan personeller hibesiz olarak hareketlilikten yararlanmak istediklerine ilişkin dilekçeyi ve 26 Şubat 2018 tarihine kadar kabul mektuplarını Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Değişim Programları Ofisi’ne teslim etmelidirler.

İdari Personel Yedek Sıralı Listesi

Tıp Fakültesi

Hemşire

Sibel

BİRCAN KURAĞI

77

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

Uzman

Engin

GÜNAY

76

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı