Erasmus + Öğrenci Hareketliliği Erasmus Koordinatorleri

 

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

KURUM KOORDİNATÖRÜ

erasmus@mail.ege.edu.tr

 

ECTS KOORDİNATÖRÜ

Prof.Dr.Süheyda Atalay

suheyda.atalay@ege.edu.tr

 

 

FAKÜLTE/ BÖLÜM

KOORDİNATÖR

E-MAIL ADRESİ

 

ZİRAAT FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Fazilet Alayunt

fazilet.alayunt@ege.edu.tr

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Konca Yumlu

konca.yumlu@ege.edu.tr

 

 

Gazetecilik

Prof. Dr. Selda Akçalı

selda.icin.akcali@ege.edu.tr

 

 

Radyo-Televizyon ve Sinema

Yrd.Doç.Dr. İlknur Gürses

ilknur.gurses@ege.edu.tr

 

 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Prof.Dr. Mine Saran

mine.saran@ege.edu.tr

 

 

Görsel İletişim Tasarım

Yrd.Doç.Dr. Eda Er

eda.er@ege.edu.tr

 

 

Reklamcılık

Doç.Dr. Özlem Ataman

ozlem.ataman@ege.edu.tr

 

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Nurcan Gülsüm Buduneli

nurcan.buduneli@ege.edu.tr

 

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Metin Karadağ

metin.karadag@ege.edu.tr

 

Uluslararası İlişkiler

Yrd.Doç.Dr. Zerrin Ayşe Öztürk

zerrin.ayse.ozturk@ege.edu.tr

 

 

İktisat

Prof.Dr. Fatih Saygılı

fatih.saygili@ege.edu.tr

 

İşletme

Yrd. Doç. Dr. Nazlı Ayşe Ayyıldız Ünnü

nazli.ayse.ayyildiz@ege.edu.tr

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Doç.Dr. Derya Şahin Ası

 

derya.sahin@ege.edu.tr

 

 

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri

Yrd.Doç.Dr. Alev Ateş Çobanoğlu

alev.ates@ege.edu.tr

 

 

Eğitim Bilimleri

Yrd.Doç.Dr. Serkan Denizli

serkan.denizli@ege.edu.tr

 

 

Güzel Sanatlar Eğitimi

Prof. Dr. Merih Tekin Bender

 

merih.bender@ege.edu.tr

 

 

Temel Eğitim

Yrd. Doç. Dr. Sibel Sönmez

sibel.sonmez@ege.edu.tr

 

Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi

Yrd.Doç.Dr. Hülya Gölgesiz Gedikler

 

hulya.golgesiz.gedikler@ege.edu.tr

 

 

Matematik ve Fen Eğitimi

Yrd.Doç.Dr.Esin Şahin Pekmez

esin.pekmez@ege.edu.tr

 

 

Özel Eğitim

Yrd.Doç.Dr. Pelin Piştav Akmeşe

pelin.pistav.akmese@ege.edu.tr

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Şebnem Tavman

sebnem.tavman@ege.edu.tr

 

Biyomühendislik

 

Prof.Dr.Meltem Conk Dalay

meltem.dalay@ege.edu.tr

 

 

Kimya Mühendisliği

Prof.Dr. Süheyda Atalay

Yrd.Doç.Dr.Gülin Ersöz

suheyda.atalay@ege.edu.tr

 

gulin.ersoz@ege.edu.tr

 

 

İnşaat Mühendisliği

Doç.Dr.Tuğba Eskişar Tefçi

tugba.eskisar@ege.edu.tr

 

Bilgisayar Mühendisliği

Prof.Dr.Yasemin Topaloğlu

Yrd.Doç. Dr. Ahmet Egesoy

 

yasemin.topaloglu@ege.edu.tr

 

ahmet.s@ege.edu.tr

 

 

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Yrd.Doç.Dr. Cem Civelek

 

cem.civelek@ege.edu.tr

 

 

Gıda Mühendisliği

Prof.Dr.Meltem Serdaroğlu

meltem.serdaroglu@ege.edu.tr

 

Deri Mühendisliği

Prof.Dr. Candaş Adıgüzel

candas.adiguzel@ege.edu.tr

 

Makine Mühendisliği

Yrd.Doç.Dr.Mahmut Pekedis

mahmut.pekedis@ege.edu.tr

 

 

Tekstil Mühendisliği

Doç.Dr. Güldemet Başal Bayraktar

 

guldemet.basal@ege.edu.tr

 

 

SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ

Doç.Dr. Tolga Dinçer

tolga.dincer@ege.edu.tr

 

 

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Prof.Dr.Gül Gürtekin Demir

gul.demir@ege.edu.tr

 

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

Yrd.Doç.Dr. Melis Mülazımoğlu Erkal

melis.mulazimoglu@ege.edu.tr

 

 

Arkeoloji

Doç.Dr. Hüseyin Cevizoğlu

cevizoglu@gmx.de

 

 

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Yrd.Doç.Dr. Önder Çetin

onder.cetin@ege.edu.tr

 

 

Mütercim Tercümanlık (İngilizce)

Öğr.Gör. Kerem Demirtaş

 

kerem_demirtas@hotmail.com

 

Mütercim Tercümanlık (Almanca)

Doç.Dr. Mehmet Tahir Öncü

mehmet.tahir.oncu@ege.edu.tr

 

 

Coğrafya

Yrd.Doç.Dr. İlkay Südaş

ilkaysudas@yahoo.com

Alman Dili ve Edebiyatı

Yrd.Doç.Dr. Funda Ülken

funda.ulken@ege.edu.tr

 

Tarih

Yrd.Doç.Dr.Olcay Pullukcuoglu Yapucu

olcay.pullukcuoglu@ege.edu.tr

 

Sanat Tarihi

Öğ.Gör.Bariş Eroğlu

baris.eroglu@ege.edu.tr

Felsefe

 

 

Yrd.Doç.Dr. Özgür Soysal

ozgursoysalin@yahoo.com

Psikoloji

Doç. Dr. Aysun Doğan

aysun.dogan@ege.edu.tr

 

Sosyoloji

 

Doç.Dr. Göknur Bostancı Ege

goknur.ege@ege.edu.tr

Türk Dili ve Edebiyatı

 

Yrd.Doç.Dr. Şükrü Fatih Ülken

sukru.fatih.ulken@ege.edu.tr

 

TIP FAKÜLTESİ

Prof.Dr. Sibel Göksel

sibel.goksel@ege.edu.tr

 

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

Prof.Dr. Işık Özgüney

ışık.ozguney@ege.edu.tr

 

 

FEN FAKÜLTESİ

 

 

 

Doç.Dr. Hasan Ali Dal

 ali.dal@ege.edu.tr

Astronomi ve Uzay Bilimleri

Prof.Dr. Melike Afşar

melike.afsar@ege.edu.tr

 

Biyokimya

Prof.Dr. Suna Timur

suna.timur@ege.edu.tr

 

Biyoloji

Yrd.Doç.Dr. Barış Uzilday

baris.uzilday@ege.edu.tr

 

Kimya

Prof.Dr. Jale Yanık

jale.yanik@ege.edu.tr

 

Matematik

Doç.Dr.Elgin Kılıç

elgin.kilic@ege.edu.tr

 

Fizik

Yrd.Doç.Dr. Hümeyra Örücü

humeyra.orucu@ege.edu.tr

 

İstatistik

Doç.Dr. Hakan Savaş Sazak

hakan.savas.sazak@ege.edu.tr

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

Doç.Dr. Aynur Uysal Toraman

aynur.uysal@ege.edu.tr

 

 

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Doç.Dr. M.Zeki Özkol

zeki.ozkol@ege.edu.tr

 

 

           
 

 

 

ENSTİTÜ

Fen Bilimleri Enstitüsü

Prof.Dr. Şebnem Tavman

sebnem.tavman@ege.edu.tr

 

 

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Prof.Dr. Sibel Göksel

sibel.goksel@ege.edu.tr

 

Sosyal Bilimleri Enstitüsü

Yrd.Doç.Dr. Önder Çetin

onder.cetin@ege.edu.tr

Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü

Doç.Dr. Orhan Dağdeviren

orhan.dagdeviren@ege.edu.tr

Nükleer Bilimler Enstitüsü

Prof.Dr. Perihan Ünak

perihan.unak@ege.edu.tr

 

 

Güneş Enerjisi Enstitüsü

 

Yrd. Doç.Dr. Hasan Sarptaş

sarptas@gmail.com

 

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Prof. Dr. Metin Ekici

mekici@yahoo.com

 

 

YÜKSEKOKUL

Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı

Yrd. Doç. Dr. Esin de Thorpe Millard

esinkaleli@gmail.com

 

İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Doç.Dr. Hafize Öztürk Can

hafize.ozturk@ege.edu.tr

 

Çeşme Turizm Yüksekokulu

 

Yrd.Doç.Dr. Serap Özdöl Kutlu

serap.ozdol.kutlu@hotmail.com

 

 

ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ

Çevre Bilimleri Ar. Uygulama Merkezi

Arş.Gör. Nurdan Erdoğan

nurdan.erdogan@ege.edu.tr